sklep@pomysloweprezenty.pl   |    530-755-774Darmowa dostawa od 99 zł

Zawieszki do smoczka i wózka z czerwoną kokardką

Smoczek jest niezbędnym elementem wyprawki każdego niemowlaka. To właśnie on zaspokaja naturalną potrzebę ssania, szczególnie intensywną w pierwszych miesiącach życia. Wiele dzieci przyzwyczaja się do smoczka, używając go przez dłuższy czas. Rodzice jednak często zmagają się z problemem jego gubienia, gdyż niemowlęta traktują smoczek jak zabawkę, co skutkuje jego częstym upadaniem na ziemię. W takich sytuacjach smoczek wymaga dokładnego umycia, co nie zawsze jest możliwe w podróży. Idealnym rozwiązaniem tego problemu jest drewniana zawieszka do smoczka.

Personalizowana zawieszka do smoczka

Zawieszka do smoczka to nie tylko praktyczny dodatek chroniący przed zgubieniem smoczka, ale także estetyczny element uzupełniający ubiór malucha. Wykonana ręcznie z kolorowych, drewnianych elementów, przyciąga uwagę dziecka, stymulując jego rozwój sensoryczny i zdolności manualne. Personalizowana zawieszka to must-have w wyprawce niemowlęcej, który sprawia, że smoczek czy gryzak są zawsze pod ręką. Jest to rozwiązanie, które zapewnia komfort zarówno rodzicom, jak i dziecku, eliminując problem zagubionego smoczka. Drewniana zawieszka do smoczka łączy w sobie funkcjonalność z zabawą, oferując dziecku bodźce rozwojowe, a rodzicom spokój umysłu. Warto więc zainwestować w ten wielofunkcyjny dodatek, by cieszyć się spokojnymi chwilami z maluchem, bez obaw o utratę czy zabrudzenie 

Zawieszki z czerwoną kokarda do wózka

Personalizowana zawieszka z czerwoną kokardką, inspirowana tradycyjnym motywem czerwonej wstążeczki, jest nowoczesną wersją dawnego zwyczaju przypinania wstążki do łóżeczka noworodka. Czerwień, będąca symbolem miłości, energii i obfitości, ma również w kulturze ludowej znaczenie ochronne, zabezpieczając malucha przed złą energią i urokami. Współczesna zawieszka łączy w sobie zarówno elementy dekoracyjne, jak i praktyczne. Ozdobiona jest dużą, metalową agrafką, na której umieszczono drewniane koraliki i kostki z imieniem dziecka, starannie dobrane kolorystycznie, tworząc harmonijną i estetyczną całość. Zawieszka ta, pełniąc funkcję ozdobną, dodaje uroku i indywidualności wózkowi dziecka.

Newsletter
Zapisz się do newslettera by być na bieżąco z nowościami w sklepie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych rozwiń